• YARIM ALTIN
  8.317,00
  % 0,67
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0413
  % 0,65
 • € EURO
  36,0249
  % 0,40
 • £ POUND
  42,9931
  % 1,08
 • ¥ YUAN
  4,5527
  % 0,59
 • РУБ RUBLE
  0,3760
  % -0,36
 • BITCOIN/TL
  1946253,314
  % 1,50
 • BIST 100
  11.064,85
  % 0,37

Pi Coin Nedir Pi Coin Ne Zaman Çıkacak Pi Coin Bir Dolandırıcı mı Pi Coin Kaç TL

Pi Coin Nedir Pi Coin Ne Zaman Çıkacak Pi Coin Bir Dolandırıcı mı Pi Coin Kaç TL

Çoğu kişi tarafından takip edilen kripto paralarda bugün sizler için Pi Coini araştırdık. Pi Coin Nedir Pi Coin ne zaman çıkacak ve Pi Coin bir dolandırıcı coinlerinden mi Pi Coin Kaç TL? Detaylar makalemizde…

Genellikle PI olarak bilinen Pi Coin, kullanıcıların telefon üzerinden kripto para madenciliği yapmasına izin veren bir kripto para birimidir.

PiCoin’in piyasaya sürülmesiyle ilgili belirsizlik bazen kullanıcıların “Pi Coin bir aldatmaca belirteci mi?”

Pi Network (PiCoin/PI) Nedir?

Pi Ağı, kullanıcıların yerel kripto para birimi Pi Coin (PI) madenciliği yapmasına izin veren mobil merkezli bir blok zinciridir. Bu uygulamada, kullanıcılar aslında kripto para madenciliği yapmazlar. Madencilik uygulaması verileri izler ve ardından reklam verenlere satar. Ayrıca, ekstra kar için uygulamada reklamlar görüntüler.

PI madenciliği, uygulamada oturum açmak, bir düğmeyi tıklamak ve PI’yi cüzdanınıza almakla ilgilidir. Herhangi bir bilgi işlem gücü sağlamadığı için madencilik değildir. Ayrıca, tüm işlemler şirketin sunucularında barındırıldığı için “merkeziyetsiz” değildir. Pi ağıyla ilgili diğer sorunlar; Blockchain’in kaynak kodu Açık değil Kaynak li>Merkezi olmayan Orijinal belgede açıklanmayan toplam teklif.

Pi Coin Prensip olarak, bir kripto para birimi olarak sınıflandırılamaz . Daha çok bir video oyunu müziği gibi ama daha az değerli ve daha az eğlenceli. Bununla birlikte, proje birden fazla amaca hizmet ediyor.

Pi Network’ü (PiCoin) Kim Kurdu?

Pi Network, 2017 yılında üç Stanford lisansüstü öğrencisi tarafından kuruldu. Tüm kurucular projeye katılmayı taahhüt etmiştir ve halka açıktır.

Pi-Network’ün Amacı Nedir?

İlk bakışta Pi-Network kullanıcılara saçma ve yanıltıcı gelebilir. Yukarıda bahsedildiği gibi, kullanıcı cüzdanına PI almak için Pi Network uygulamasındaki “PiCoin Madeni” düğmesine basar. Projenin bu aşamasının amacı iki yönlüdür. Birincisi , Pi Network projesi web sitenize dikkat çekmek istiyor. Bu, madencilik yoluyla daha fazla IP kazanmak için önerilere izin vererek başarılabilir. Uygulama, 29 milyondan fazla kişi tarafından indirildiği için ile oldukça iyi bir puan aldı. İnsanlar hızlı para kazanmayı sevdiğinden, günde bir kez bir uygulama düğmesini tıklayarak “para kazanmak” cazip geliyordu. Bu aşamanın diğer bir amacı, uygulama kullanıcılarına reklam satarak ve satış için verilerini toplayarak gelir elde etmektir. Bazı kullanıcılar Pi ağının -Veri Madenciliği olarak başladığına inanıyor.

PiCoin Bir Aldatmaca mı?

PiCoin, son aylarda etkileyicilerin tavsiye bağlantılarını paylaşmaya başlamasının ardından çok fazla eleştiri aldı. Bariz sorunlardan en bariz olanı, kullanıcıların hemen fayda sağlamamış olmasıdır. Değerli bilgiler sağladı. Yine, kullanıcıların “Mind PiCoin”e tıklaması yeterli ve cüzdanlarındaki sayılar artacak. M-cüzdandaki bu numaralar, ana Pi ağının numarasının sonuna bir tür öncül olarak atanır. Diğer bir sorun ise projenin 2017 yılında başlamış olması. Neredeyse beş yıl sonra içerik oluşturucular, ana ağın 2022’nin ikinci yarısında başlayacağını duyurdu. Öte yandan, geliştiriciler sonunda maksimum kripto para birimi arzını 100 milyar olarak belirledi. Uygulamayı iki yıl boyunca kullandıktan sonra 2.000’den fazla jetona sahip olan kullanıcıların raporları, inanılmaz rakamlar ortaya çıkardı. Rapora göre kullanıcılar madencilik sürecinden o kadar para kazanamıyor. Sonuç olarak, kullanıcılar yıllarca verilerini bir teknoloji şirketine satarak oldukça işe yaramaz bir kripto para yığını elde ediyor.

Pi parası sahte bir jeton mu? Cevap, PiCoin’in yasal bir şirket olduğudur. Bu bir dolandırıcılık olarak sınıflandırılamaz, çünkü kimse para kaybetmez ve kullanıcılar uygulamayı indirdiklerinde tüm bunları kabul eder. Temel olarak, kullanıcılar yüksek değerli Kripto Para Birimi sözü vermek için verilerini bir teknoloji şirketine satıyorlar. .Ayrıca, kripto para biriminin gelecekteki değeri bilinmiyor, bu nedenle kullanıcılar verilerini (ve zamanı) çok düşük bir fiyata satıyorlar.

PiCoin İyi Bir Yatırım mı?

Tek yol para kazanmak mobil Pi uygulama ağındadır.” Bu durumda madencilik, reklam bombardımanına tutulmak ve Pi Ağına veri satmak anlamına gelir. Ancak, bazı insanlar bunun harika bir yatırım olduğunu düşünüyor. Uygulama yaklaşık 30 milyon kez indirildiği için. Bu “kripto para birimini” “madenleştirmeye” karar vermeden önce ekip ve proje hakkında daha fazla araştırma yapmalısınız. İyi haber şu ki, madencilik birkaç saniyeden fazla sürmeyecek, ancak uygulamaya, verilerinin bir kısmını satmasına izin verecek izinler verilecek.

Pi jeton fiyat rekoru: ATH neden başarılıydı? Pi ağı, Seyşeller borsası Huobi’nin listesinde yer almasının ardından en çok aranan ve ilgi çeken konu oldu. Huobi listelemesinden sonra pi parasının rekor fiyatı kırıldığında bir güven sorunu yaşandı. Listelendiği sırada 0,01 dolardan işlem gören PI koinin fiyatı, Huobi borsasında bir gün sonra ATH’sini 345 dolara yükseltti. Twitter – Pi Network hesabındaki ATH sonrası açıklama taşındı. Ekip, PI Coin’in hala test ağında olduğunu, hiçbir jetonun dolaşıma girmediğini ve “‘nin borsaları listelemesine izin verilmediğini” söyledi. Pi Coin (PI) piyasa verilerine Göre CoinGecko Pi Network’e 4 Ocak 2023 tarihinde 24 saatlik işlem hacmi 34’tür.

85 $. Pi Coin, 18 Ocak 2023’de 85$’lık ATH’ye ulaştı. ATL’si 28 Kasım 2019’da 0,055$’dan kote edildi.

Pi Coin Güncel Fiyat İçin Tıklayınız.

PiCoin için ticaret pazarları şu şekilde sıralanabilir:

 1. XT.com
 2. BitMart
 3. Huobi

YORUMLAR YAZ